MOJE SLUŽBY,  Telefonické výklady z karet

VÝKLAD Z KARET PO TELEFONU

Každý z nás má občas potíže s rozhodováním, neví si rady, problémy mu nedají spát nebo ho zkrátka jen trápí zvědavost a chtěl by vědět, jak se určité věci mohou vyvíjet. V tom vám můžu prostřednictvím karet pomoci.

Karetní výklad po telefonu je velmi oblíbená služba u lidí, kteří si rádi povídají a slyší vlídné lidské slovo, radu či pohlazení na duši.

Stejně jako u psaných výkladů se i touto formou můžete ptát na cokoliv, co souvisí se vztahy, láskou, penězi, prací, podnikáním, zdravím nebo dalšími oblastmi, které jsou pro vás v životě důležité. Ráda vám na vaše dotazy odpovím.

JAK PROBÍHÁ VÝKLAD Z KARET PO TELEFONU?

Poprosím vás, abyste si své dotazy připravili dopředu. A aby byly jasné a stručné, ať společný čas využijeme na maximum. Také je třeba znát jména a data narození osob, kterých se bude výklad týkat.

Ráda bych vás požádala, abyste si pečlivě vybrali variantu služby, která vám bude nejvíce vyhovovat. Čas vymezený pro váš výklad se nedá prodloužit, ani přetáhnout! Výklad bude ukončen v přesně stanovenou dobu, jelikož po vás netrpělivě na svůj výklad čeká další paní / pán. Děkuji, že toto respektujete. 🙂

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Na telefonický výklad z karet  si můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝKLAD Z KARET PO TELEFONU