CO VÁS U VÝKLADU Z KARET PO  TELEFONU ČEKÁ?

Jedná se o velice oblíbenou formu výkladu u lidí, kteří si rádi povídají a vše chtějí slyšet ,,na vlastní uši“. Tuto ,, ekonomickou“ variantu volí lidé kteří mají dva, tři dotazy a chtějí je v klidu probrat.

Během  výkladu z karet po telefonu dostanete kompletní rozbor vaší osobnosti, ale i vašich blízkých, ať víte co čekat, popřípadě co zlepšit. Dozvíte se, jaké Vás čeká životní období a na co si dát pozor, nebo co využít ve svůj prospěch. Budete vědět, jak jste karmicky zatížení a co s tím dělat, aby byl Váš život příjemný a Vy spokojení. Navíc si popovídáme a podíváme se na témata, která Vás trápí, nebo která Vám dělají radost a pokusíme se najít řešení na záležitosti, které ,,skřípou“ a přináší Vám životní nepohodu.

Ptát se můžete na cokoliv, co vás zajímá. Témat je mnoho a jsou pestrá stejně jako sám život. Většinou se lidé ptají na rodinné vztahy, partnerské vztahy, zdraví, práci, peníze, ale i na témata ohledně duchovního a osobního růstu, nebo se zajímají o techniky, které jim pomohou ,,posunout se dál“ apod. Každý člověk je individualita a podle toho k mým klientům přistupuji. Mým úkolem je ukázat Vám cestu ke spokojenému a šťastnému životu, být vám oporou v dobách smutku, ale i radosti.

Na telefonický výklad z karet 30.minut se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

ZDE JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI:

Zdenka

Milá Blaničko dekuji za výklad karet…jako vždy se všechno splnilo..jsi super…vždy se těším jak si spolu povykládáme i mimo výklad..ráda Te všem doporučím.Zdenka

Dáša 

Výklad od vás už jsem měla párkrát a vždy to sedělo. Ráda se k vám vracím. Děkuji Dáša

Eliška

Dobrý deň Blanka tak sme sa dočkali dcérka čaká bábätko veľmi sa tešíme v marci si ho vystiskame to ma termín pôrodu syn bude vydávať CD s vlastnou tvorbou hudba text udiali sa nám od minulého roku veľké veci v rodine všetko krásne pozitívne je toho veľmi veľa s čím by som sa chcela s Vami podeliť deje sa všetko čo ste mi povedala v máji minulého roku s tou informáciou ktorú som mala dostať na kurze kvantovania to bolo neuveriteľne dostala som ju a od vtedy sa mi dejú zázraky určite si zavoláme ďakujem vesmíru za to že mi Vás priviedol na moju cestu životom a ze od Vás dostávam vždy tie správne usmernenia rady ktoré si nesmierne vážim. Prajem Vám všetko dobré a nech sa Vám vo všetkom darí 💞

 

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!