MOJE SLUŽBY,  Osobní výklad z karet

OSOBNÍ VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET je moderní forma, kterou můžete využít, pokud chcete objednat osobní karetní výklad, ale cesta za mnou by pro vás byla příliš daleká, komplikovaná nebo třeba ani nežijete v České republice.

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET s kamerou je skvělou alternativou pro osobní výklad, který je velmi oblíbený u lidí, kteří žijí v zahraničí, nebo pro ty, kteří by rádi viděli karty ,,přímo na vlastní oči”.

V době, kdy se nemůžeme osobně potkat, je to skvělý způsob, jak se s klienty setkat a nabídnout jim své služby.

Nabízím vám své služby v oblasti vztahů, lásky, peněz, práce, podnikání, zdraví a všeho dalšího, co bude třeba, abyste se opět cítili dobře a spokojeně.

Pokud budete mít potřebu si jen popovídat o svém trápení a byli byste rádi, aby vás někdo vyslechl, jsem tu pro vás.

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET se skládá z několika kroků. Nejdříve se domluvíme na čase a datu výkladu. Pak si připravíte své dotazy, aby byly jasné a stručné. Potřebovat budu také vaše datum narození a jména osob a data narození, kterých se bude výklad týkat

Spojíme se spolu  přes SKYPE nebo GOOGLE MEET a výklad může začít. Na začátku si vysvětlíme, jak karty pracují, a já vám mohu nabídnout případné alternativy, jak se na váš dotaz dívat  a nabídnout vhodná řešení vaší situace a rady karet jak postupovat dál, aby váš život byl opět šťastný a spokojený.

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET je skvělým způsobem, jak můžete využít výhody osobního výkladu, aniž byste museli absolvovat cestu za mnou. Jsem si jistá, že vás tento způsob výkladu uspokojí stejně jako bychom spolu seděli na kávě a spolu s kartičkami si osobně povídali.

Pokud spěcháte a chcete provést výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Na výklad z karet přes Skype se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OSOBNÍ VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE nebo GOOGLE MEET