Moje služby

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE

Rádi byste si objednali osobní výklad, ale cesta za mnou by pro vás byla příliš daleká, komplikovaná nebo třeba ani nežijete v České republice? I tak se výkladu vzdát nemusíte. Můžete využít karetní výklad přes Skype.

VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE

Jedná se o velice oblíbenou formu výkladu u lidí žijících v zahraničí, nebo pro ty, co chtějí vidět karty ,,přímo na vlastní oči”. Výklad z karet přes Skype s kamerou je naprosto jedinečný, a v dobách, kdy se nemůžeme vidět osobně, skvěle nahrazuje příjemná osobní setkání – jak s přáteli, které máme, tak i s mými klienty, na které se vždy velmi těším.

Ráda vám pomohu v oblasti vztahů, lásky, peněz, práce, podnikáním, zdraví a všeho dalšího, co bude třeba, abyste se opět cítili dobře a spokojeně.

Pokud si budete chtít třeba jen popovídat o svém trápení a byli byste rádi, aby vás někdo vyslechl,  jsem zde pro vás. Ráda s vámi proberu vše problémy a předám doporučení karet.

Jak probíhá výklad z karet po telefonu?

Stejně jako u ostatních forem výkladu vás poprosím, abyste si připravili své dotazy dopředu. Budu ráda, pokud budou jasné a stručné. Dále budu potřebovat znát data narození a jména osob, kterých se výklad bude týkat.

Ráda bych vás požádala, abyste si pečlivě vybrali variantu služby, která vám bude nejvíce vyhovovat. Čas vymezený pro váš výklad se nedá prodloužit, ani přetáhnout! Výklad bude ukončen v přesně stanovenou dobu, jelikož po vás netrpělivě na svůj výklad čeká další paní / pán. Děkuji, že toto respektujete. 🙂

Na výklad z karet přes Skype se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Pokud spěcháte a chcete provést výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝKLAD Z KARET PŘES SKYPE