VÝKLADY Z KARET

VELIKONOČNÍ AKCE SLEVA 50% NA VÝKLAD Z KARET – KONZULTACE PŘES SKYPE

Jedná se o velice oblíbenou formu výkladu u lidí žijících v zahraničí, nebo pro ty co chtějí  vidět karty ,,přímo na vlastní oči.“ Výklad z karet přes Skype s kamerou je naprosto jedinečný a v dnešní době kdy se nemůžeme vidět osobně skvěle nahrazuje příjemná osobní setkání jak s přáteli, které máme tak i s mými klienty, na které se vždy velmi těším. 

Ráda vám pomohu v oblasti vztahů, lásky, peněz, prací,  podnikáním, zdravím a všeho co bude třeba, aby jste se opět cítili dobře a spokojeně.

Jen vás poprosím, připravte si do předu dotazy, aby byli jasné a stručné, dále data narození a jména.

Pokud si budete chtít třeba jen popovídat o svém trápení a byli by jste rádi, aby vás někdo vyslechl,  jsem zde pro vás a ráda si s vámi  popovídám a předám doporučení karet.

Ráda bych vás požádala, aby jste si pečlivě vybrali variantu služby, která vám bude nejvíce vyhovovat. Čas vymezený pro váš výklad se nedá prodloužit, ani přetáhnout!

Výklad bude ukončen v přesně stanovanou dobu, jelikož po vás netrpělivě na svůj výklad čeká další paní / pán. 

Děkuji že toto respektujete. 

Na výklad z karet přes Skype se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na mail uvedený na faktuře, která vám po objednávce přijde na váš mail.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VELIKONOČNÍ AKCE SLEVA 50% NA VÝKLAD Z KARET – KONZULTACE PŘES SKYPE