CO VÁS U VÝKLADU Z KARET PŘES SKYPE  ČEKÁ?

Jedná se o velice oblíbenou formu výkladu u lidí žijících v zahraničí, nebo pro ty co chtějí  vidět karty ,,přímo na vlastní oči.“ Výklad z karet přes Skype 30.minut, je taková ,, rychlovka“, kterou volí spíše klienti kteří nemají moc času a potřebují rychle ze svého domova či zaměstnání na něco zeptat.

Během výkladu karet přes Skype dostanete kompletní rozbor vaší osobnosti, ale i vašich blízkých, ať víte co čekat, popřípadě co zlepšit. Dozvíte se, jaké Vás čeká životní období a na co si dát pozor, nebo co využít ve svůj prospěch. Budete vědět, jak jste karmicky zatížení a co s tím dělat, aby byl Váš život příjemný a Vy spokojení. Navíc si popovídáme a podíváme se na témata, která Vás trápí, nebo která Vám dělají radost a pokusíme se najít řešení na záležitosti, které ,,skřípou“ a přináší Vám životní nepohodu.

Ptát se můžete na cokoliv, co Vás zajímá. Témat je mnoho a jsou pestrá stejně jako sám život. Většinou se lidé ptají na rodinné vztahy, partnerské vztahy, zdraví, práci, peníze, ale i na témata ohledně duchovního a osobního růstu, nebo se zajímají o techniky, které jim pomohou ,,posunout se dál“ apod. Každý člověk je individualita a podle toho k mým klientům přistupuji. Mým úkolem je ukázat Vám cestu ke spokojenému a šťastnému životu, být Vám oporou v dobách smutku, ale i radosti.

Na výklad z karet přes Skype se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

 

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!