RITUÁLY A RIUTÁLKY

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO MAGIE – CO UDĚLAT NEŽ ZAČNU ČAROVAT

Zdravím vás moji milí,

první článek o magii a rituálech bych ráda věnovala tomu nejdůležitějšímu pravidlu, kterým se řídím celý život.

To pravidlo zní NEŠKODIT!!! Je to to nejdůležitější pravidlo, které je třeba si uvědomit než půjdeme čarovat. Hodně lidí si totiž neuvědomuje následky jak svých činů, tak svých rituálů – když praktikují. Např. paní je zamilovaná a touží získat muže svých snů. Na tom není nic špatného pokud RESPEKTUJE JEHO VŮLI a nechce s ním manipulovat ve svůj prospěch. Pokud toto pravidlo nerespektuje, je třeba převzít následky a to ty, že se jí přání nesplní  a navíc si docela nepříjemně zasviní karmu. Ale kdo chce kam….

To samé platí když vás někdo naštve a vy svou emoci neudržíte na uzdě, i zde si zbytečně děláte těžkou karmu s další osobou a navíc na sebe natáhnete takové ,, svinstvo“, kterého se budete zbavovat několik životů. Tak že další zásada, NEŽ ZAČNU DĚLAT RIRUÁL MUSÍM SE:

1 EMOČNĚ UKLIDNIT A ZHARMONIZOVAT – vždy rituál děláme v naprostém emočním klidu, tak aby nás někdo pořád nerušil. Vím, s dětmi za zadkem je to složitější, ale dá se to, předají se manželovi nebo počkáme až usnou.

2. JASNĚ SI FORMULUJI CÍL – to znamená, co chci dosáhnout, např. hojnost. Tím akumulujeme potřebnou enrgii tam kam chceme aby šla.

3. SROVNÁM SI V HLAVNĚ ZDA TÍM NĚKOMU NEUBLÍŽÍM – tzn. nepošlu kletbu na svou sokyni v lásce, kolegu v práci apod. Právě tuto část doporučuji si pořádně rozmyslet. Doby kdy jsem dělala rituály pro lidi jsou pryč a jsem za to ráda, už proto že 90% lidí jimi chtělo škodit druhým. Tak že si před rituálem položte otázku: BUDE TENTO RITUÁL KU PROSPĚCHU VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH? Pokud ano klidně čarujte, pokud ne, tak se na to rovnou vykašlete!!!!

4. A poslední věc kterou potřebujete jsou RŮZNÉ VĚCIČKY, které u rituálu používáme jako obětiny. většinou jsou to květiny, svíčky, v DOMÁCÍ MAGII i mléko, mouka, med. Ale i různé bylinky, vykuřovadla a nějaké ty laHvičky na vodu a oleje.

No a to to je všechno.

Při praktikování rituálů si můžete zavolat ,, pomocníky“ např. předky, totémové zvíře, totémový strom, Bytosti světla, anděly. elfy, domácí skřítky, živly apod. Děláme ,, bílou magii“, tak že jen dobré bytosti, dolu nejdeme je za to cena moc vysoká a to za to fakt nestojí.

Tak že pravidla máme a můžete se těšit na další článek, ten bude na téma OČISTA ( PROSTORŮ I BYTOSTÍ ), té totiž nikdy není dost. 🙂

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ZÁKLADNÍ PRAVIDLO MAGIE – CO UDĚLAT NEŽ ZAČNU ČAROVAT