léto je období světla, tepla a života. Příroda je v plné síle, všechno kolem kvete a dýchá lehkostí. A právě v tomto období velmi často cítíme potřebu něco v sobě pročistit, uvolnit a pustit.
léto je období světla, tepla a života. Příroda je v plné síle, všechno kolem kvete a dýchá lehkostí. A právě v tomto období velmi často cítíme potřebu něco v sobě pročistit, uvolnit a pustit.